plytki-granitowe-img

Płytki granitowe

Jeśli szukasz połączenia wysokiej estetyki wykonania i odporności na uszkodzenia mechaniczne, najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie płytki granitowe. Można z nich stworzyć wiele pięknych konstrukcji.

Zobacz więcej
plytki-marmurowe

Płytki marmurowe

Nieco bardziej ekskluzywnym materiałem, oferowanym przez naszą firmę są płytki marmurowe. Wykorzystuje się je najczęściej do tworzenia różnego rodzaju posadzek, blatów czy parapetów. Dostępne są różne wzory i kolory produktów.

Zobacz więcej
blaty-kamienne-img

Blaty kamienne

Jeśli szukasz odpowiednich materiałów na stworzenie wytrzymałej przestrzeni roboczej, która przez długi czas będzie wyglądała jak nowa, zdecyduj się na oferowane przez nas blaty z kamienia. Z pewnością sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i warsztacie.

Zobacz więcej
parapety

Parapety granitowe

Ciekawym rozwiązaniem zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i komercyjnych są parapety granitowe. Wyróżniają się one ciekawym, różnorodnym wyglądem, jak również wysoką wytrzymałością na pęknięcia czy zarysowanie.

Zobacz więcej
schody-wewnatrz

Schody wewnętrzne

Jednym z elementów aranżacji domków jednorodzinnych, który często umyka naszej uwadze są schody wewnętrzne. W naszej ofercie proponujemy konstrukcje z najwyższej jakości materiałów, zapewniających urzekający efekt.

Zobacz więcej
schody-zewnatrz

Schody zewnętrzne granitowe

Asortyment produktów naszej firmy obejmuje między innymi schody zewnętrzne, wykonane z granitu. Jest on odporny na skrajne temperatury, promieniowanie UV oraz wilgoć, dzięki czemu nie zmienia swojego wyglądu.

Zobacz więcej
posadzki

Posadzki kamienne

Jeśli lubisz subtelne, a zarazem eleganckie rozwiązania, z pewnością przypadną Ci do gustu nasze posadzki z kamienia w wielu dostępnych wariantach kolorystycznych. Możesz dopasować go do własnej, wymarzonej aranżacji.

Zobacz więcej
kominki-kamienne

Kominki kamienne

Lubisz niekonwencjonalne aranżacje wnętrz? A może chcesz połączyć tradycję z nowoczesnością? Dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb kominki z pewnością Ci się spodobają i nadadzą wnętrzu niesamowitego klimatu.

Zobacz więcej